Hakkımızda

Firma olarak yaklaşık 4 yıldır Konya'da BURAK FÜZYON markasıyla dünya standartlarında Elektrofüzyon Kaynak makineleri üretmekteyiz..
Tek amacımız ülkemizi yabancı firmaların ve makinelerin egemenliğinden kurtarıp, siz saygı değer müşterilerimizi kaliteli, sağlam ve ucuz makine sahibi yapmaktır..
Bu amaçla 4 yılda 1100 den fazla müşterimizi makine sahibi yaptık, bundan dolayı mutlu ve gururluyuz..

Müşterilerimiz arasında İzmir, Konya, Gaziantep, Hatay, Bursa, Mersin, Manisa, Kahramanmaraş büyükşehir belediyeleri, çok sayıda il ve ilçe belediyesi, ülkemizin büyük inşaat ve altyapı firmaları vardır..
Aynı zamanda Rusya, Pakistan, Afganistan, Gürcistan, Libya, Azerbaycan, Sudan, Somali, KKTC, Birleşik arap emirlikleri, Ukrayna, Fas, Etiyopya, Çad, Nijerya, Mısır, Yunanistan, İsrail, Bulgaristan da 100 den fazla makinemiz hizmet vermektedir..

Dünya da İlk defa, Makinelerimizde cep telefonunuzu barkod okuyucu olarak kullanabileceğiniz sistem mevcuttur, aynı zamanda kaynak raporunuda cep telefonunuzdan alabilirsiniz..

Makinelerimiz 3 yıl garantilidir.

Makinelerimiz 4000 bin hafızalıdır, 4000 hafıza dolduğu zaman ilk kaynaktan itibaren siler ve devam eder, hafıza doldu hatası vermez..

Sizleride makine sahibi yapabilirsek ne mutlu bize..