Hakkımızda

Firma olarak 2016 yılından beri Konya'da BURAK FÜZYON markasıyla dünya standartlarında Elektrofüzyon Kaynak makineleri üretmekteyiz..
Tek amacımız ülkemizi yabancı firmaların ve makinelerin egemenliğinden kurtarıp, siz saygı değer müşterilerimizi kaliteli, sağlam ve uygun fiyatlı makine sahibi yapmaktır..
Bu amaçla 7 yılda 4 binden fazla müşterimizi makine sahibi yaptık, bundan dolayı mutlu ve gururluyuz..

Müşterilerimiz arasında İzmir, Konya, Muğla, Gaziantep, Hatay, Bursa, Mersin, Manisa, Eskişehir, Balıkesir, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Sakarya, Samsun, Ordu büyükşehir belediyeleri, çok sayıda il ve ilçe belediyesi, ülkemizin büyük inşaat ve altyapı firmaları vardır..
Aynı zamanda Rusya, Pakistan, Afganistan, Gürcistan, Libya, Azerbaycan, Sudan, Somali, KKTC, Birleşik arap emirlikleri, Ukrayna, Fas, Etiyopya, Çad, Nijerya, Mısır, Yunanistan, İsrail, Bulgaristan da 600'den fazla makinemiz hizmet vermektedir..

Dünya da ilk defa, makinelerimizde cep telefonunuzu barkod okuyucu olarak kullanabileceğiniz sistem mevcuttur, aynı zamanda kaynak raporunu da cep telefonunuzdan alabilirsiniz..

Makinelerimiz 3 yıl garantilidir.

Makinelerimiz 5000 hafızalıdır, 5000 hafıza dolduğu zaman ilk kaynaktan itibaren siler ve devam eder, hafıza doldu hatası vermez..

Sizleri de makine sahibi yapabilirsek ne mutlu bize..